Sıraç Otomotiv Trabzon oto kurtarma , yol yardım forklift ve vinç kiralama hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Kurumsal

Sıraç Trabzon Oto Kurtarma & Forklift & Vinç Hizmetleri

Sıraç Oto Kurtarma , Trabzon il ve ilçelerinde 7 gün 24 saat oto kurtarma ve yol yardım , vinç kiralama ve forklift kiralama hizmetleri vermektedir.

Günümüzde artarak ihtiyaç duyulan bu sektörde sürekli kendini yenileyerek tecrübeli kadrosuyla potansiyelini artırmıştır.

Şirketimizin hedefi olan müşteri memnuniyetine daha iyi hizmet verebilmek için devamlı olarak araç filomuzu artırıyor ve filomuzu en teknolojik donanımlarla zenginleştiriyoruz.

Vinç hizmetleri , Oto Kurtarma Yol Yardım hizmetleri ve Forklift hizmetlerini 7 / 24 sürdüren firmamız tam zamanında ve söz verdiği gibi en ekonomik fiyat politikasıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

Her Türlü Hava Şartlarında;

Günün 24 saati yol yardım hizmeti veren Sıraç Oto Kurtarma, son model ve sigortalı araçlarıyla araç çekme, kurtarma, taşıma ve vinç hizmetlerini kusursuz, deneyimli ve profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

  • Bu Zor Anınızda Sizin Rahatınız için Biz Çok Çalışıyoruz
  • Ekonomik Fiyat Garantisi Sunuyoruz
  • %100 Memnuniyet ve Güvenli Taşımacılık
  •  Hizmetimizin Temelini  “Kalite ve Özen” Oluşturmaktadır.